Haber

AK Parti’den Sürekli’den İzmir Şehir Hastanesi açıklaması

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Daima, İzmir Şehir Hastanesi’nin şubat ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla hizmete açılmasının planlandığını söyledi.

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Daima, 30 ilçeye yönelik eş zamanlı ziyaret programları kapsamında, Konak ve Bayraklı ilçelerinde ana kademe, kadın ve gençlik kolları ile toplantılar yapılarak, ilçelerin teşkilat çalışmaları ve yerel sorunları ele alındı. .

Sürekli ifadesinde yaptığı değerlendirmede, İzmirlilerin yerel hizmetler açısından bu dönemdeki kadar sıkıntılı olmadığını belirterek, “İşleri olmadığı için neşter bile vuramamışlardır. Yıllardır altyapıdan kentsel dönüşüme, trafik sorununa kadar.Gittiğimiz her yerde hemşerilerimizin kötü hizmetten bıktığına şahit oluyoruz.Biz merkezi yönetim olarak yaptıklarımızı anlatmaya devam edeceğiz. yapamadıkları ne varsa onlar yapsınlar, biz yapalım” dedi. terimleri kullandı.

İzmir Şehir Hastanesi gibi dev bir sağlık projesini kente kazandırmak için gün saydıklarını belirten Daima, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımızın şerefiyle şubat ayında açmayı planladığımız 6 binayı ve 2 bin 60 yatak kapasiteli 6 bin kişiye istihdam sağlayacak dev bir sağlık kampüsünü hizmete açıyoruz. Bunlar onların bile yapamayacakları işlerdir. Hayallerinde “Türkiye’nin en kapsamlı kültür merkezini hayata geçiriyoruz. Dünyanın ve ülkemizin festivallerini İzmir’e taşımayı planlıyoruz. CHP’li yerel yönetimler, ancak tutunabildikleri, hatta yönetemedikleri kültür ve sanat etkinlikleri için siyasetlerine kalkan olurken, biz tüm İzmirlilerin yararlanabileceği eserlerle çıkıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu