Haber

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe’nin borcunu sıfırlayacağım

Fenerbahçe’nin 20 yıldır başında bulunan efsane başkan Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkan Ali Koç’u sert şekilde eleştiren Yıldırım, takımın mevcut borcu hakkında konuştu.

“Fenerbahçe başkansız kalmayacak”

Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda Aziz Yıldırım, “Kimse çıkmazsa ben kaçarım”sözlerini kullandı ve şu açıklamayı yaptı:

Adaylar 2024 seçimlerinde görünmelidir. Fenerbahçe asla lidersiz değildir, olamaz. 50.000 kongre üyesi var. En az 15.000 tanesi lider olarak ortaya çıkabilir. ‘Benden başka aday olmaz’ diyerek yürümek yanlıştır. Topluluk tehdit edilemez. Bu topluluk büyük ve bu büyüklüğü hiç beklemediğiniz anda gösteriyor. Ali Bey, ya bir kongre toplayıp güvenoyu alın ya da bu konuyu kapatın. ‘Aday, yaparım’ hareketlerini bırakın. Kimse çıkmazsa ben adayım. Bunu böyle bil. Fenerbahçe’yi ve kendinizi küçültüyorsunuz.

“Fenerbahçe’nin borcunu sıfırlayacağım”

Geçtiğimiz hafta düzenlenen İnanılmaz Genel Kurul’un ardından Fenerbahçe’nin mevcut borcunun 7 milyar 686 milyon TL olduğu açıklandı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Aziz Yıldırım şunları söyledi:

Ben Fenerbahçe’den bir şey istemiyorum! Herkes beni rahat bıraksın. Ailem ve işimle ilgilenmeme izin verin. beni zorlama Para harcamak benim için çocuk oyuncağı. Adam zengin, para harcayamıyor. Adamın parası yok, çok para harcıyor. Varlıklarını toplasınlar ve bu varlıklar üzerinden satsınlar. Hepsini alacağım! Sıfırlayacağım, Fenerbahçe’nin borcunu sıfırlayacağım.

habergolyaka.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu