Yaşam

Şenocak ailesinin acı günü! Dualarla son yolculuğuna uğurlandı

Bilimsel ve Fikri Araştırma Merkezi (İFAM) Kurucu Başkanı Dr. İhsan Şenocak ile AK Parti 28. Dönem Milletvekili Adayı İrfan Şenocak ile Lütfi Şenocak’ın annesi Şehirban Şenocak’ın annesi Şehirban Şenocak dualarla toprağa verildi.

Shahriban Şenocak’ın cenazesi, 19 Mayıs ilçesine bağlı Ulu Mescit’te öğle namazının ardından aile mezarlığına defnedildi. Cenazeye AK Parti Samsun Milletvekili ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 19 Mayıs Belediyesi katıldı. Lider Osman Topaloğlu, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, siyasetçiler, iş adamları, Şenocak ailesinin sevenleri ve yakınları katıldı.

İhsan Şenocak acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu ve şu ifadeleri kullandı: “Yetmiş küsur yıl secde ettiği annem Gaffar, Allah’a (cc) gitti. Cenab-ı Hak İFAM’ı annemin sadaka cariyesi olarak kabul etsin. Rabbim anneme ve vefat eden yakınlarına ahirette rahmet eylesin.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu